Fotografia

W naszej ofercie mamy także usługi fotograficzne stanowiące uzupełnienie naszej oferty projektowania stron internetowych i grafiki. Wykonujemy:

  • zdjęcia produktów – od packshotów po zdjęcia przedmiotów w aranżacji,
  • reprodukcje dzieł sztuki – obrazów i rzeźb  (uwielbiamy współpracować z artystami),
  • reportaże z imprez różnego typu: koncertów, festiwali, imprez firmowych,
  • fotografię wnętrz, miejsc i obiektów do celów reklamowych i wydawniczych,
  • szeroki zakres sesji portretowych, w tym także wizaż i stylizację w podstawowym zakresie, w bardziej skomplikowanych przypadkach korzystamy z usług profesjonalnego stylisty,
  • fotografię okolicznościową: śluby, chrzciny i komunie.

Dodatkowo oferujemy usługę skanowania negatywów i slajdów małoobrazkowych i średnioformatowych (od 6×4,5 cm do 6×9 cm) skanerem Epson w rozdzielczości do 6400 dpi. Skany w takiej rozdzielczości nadają się do zrobienia dużych wydruków. Mamy wieloletnią praktykę i wiemy jak należy obchodzić się z negatywami, dlatego śmiało możecie je nam powierzyć.

Jeżeli nie posiadasz dobrych zdjęć na stronę internetową, ulotkę, folder czy katalog, zapytaj o naszą ofertę usług fotograficznych. W pakiecie wyceniamy nasze usługi znacznie atrakcyjniej niż pojedynczo, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej rozszerzonej oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie w fotografii poparte kierunkowym wykształceniem oraz wieloma realizacjami.

 Klient korzystający z naszych usług fotograficznych dostaje nielimitowaną ilość zdjęć spełniających nasze standardy techniczne i artystyczne. Z tej puli wybiera zdjęcia do retuszu. Na końcu zawsze dajemy zdjęcia w pełnych rozmiarach – nie stosujemy podziału na 10 dużych zdjęć i kilkadziesiąt bardzo małych by wymusić na kliencie kupno wyższego pakietu! Do każdego klienta, zlecenia i wyceny podchodzimy indywidualnie.

Zobacz kilka naszych realizacji:

Fotografia miejsc, wnętrz i obiektów

Reportaże z imprez

Usługi fotograficzne dla firm